1. ŽIVĚ: Liberec - Mladá Boleslav 4:2  ČT sport
  2. Birner krotí euforii: Druhý zápas bude úplně jiný, čekám nějakou kulišárnu  iSport.cz
  3. Liberečtí Tygři si v úvodním čtvrtfinále s chutí zastříleli  Sport.cz
  4. ŽIVĚ: Liberec - Mladá Boleslav 1:1  ČT sport
  5. SESTŘIH: Liberec – Mladá Boleslav 6:2. Další demolice Tygrů, Kvapil bral 0+3  iSport.cz
  6. Vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Bílí Tygři prodloužili vítěznou sérii proti Bruslařskému klubu před svými diváky na 18 zápasů.Bílí Tygři prodloužili vítěznou sérii proti Bruslařskému klubu před svými diváky na 18 zápasů.

Teď přijde kulišárna, tuší liberečtí hokejisté. V prvním duelu nedali Boleslavi šanci - Aktuálně.cz

Hokejisté Liberce porazili v prvním utkání čtvrtfinálové série play off extraligy Mladou Boleslav vysoko 5:1. Vítěz základní části rozhodl již v první třetině, kterou Severočeši vyhráli 3:0. Bílí Tygři prodloužili vítěznou sérii proti Bruslařskému klubu před svými diváky na 18 zápasů. Středočeši uspěli pod Ještědem naposledy v listopadu 2010. Ve čtvrtek se v Liberci hraje druhý duel, začne opět v 19 hodin.

Liberečtí Tygři si v úvodním čtvrtfinále s chutí zastříleli

Jistý výkon, jednoznačná výhra 5:1 a vedení v sérii 1:0. Bílí Tygři vstoupili do čtvrtfinále ve velkém stylu, úvodní duel ovládali po celých šedesát minut a znovu prokázali, že jim dlouhá pauza během předkola nedělá problém. Pod Ještědem však jako kdyby vítězná premiéra nic neznamenala, hlavy všech aktérů se ihned po závěrečné siréně upínaly na druhý duel. „Čeká nás nový den. Myslím, že Mladá Boleslav odehraje ve čtvrtek daleko lepší zápas. Čekám z jejich strany nějakou kulišárnu,“ tlumil emoce útočník Michal Birner.Jistý výkon, jednoznačná výhra 5:1 a vedení v sérii 1:0. Bílí Tygři vstoupili do čtvrtfinále ve velkém stylu, úvodní duel ovládali po celých šedesát minut a znovu prokázali, že jim dlouhá pauza během předkola nedělá problém. Pod Ještědem však jako kdyby vítězná premiéra nic neznamenala, hlavy všech aktérů se ihned po závěrečné siréně upínaly na druhý duel. „Čeká nás nový den. Myslím, že Mladá Boleslav odehraje ve čtvrtek daleko lepší zápas. Čekám z jejich strany nějakou kulišárnu,“ tlumil emoce útočník Michal Birner.

Birner krotí euforii: Druhý zápas bude úplně jiný, čekám nějakou kulišárnu | iSport.cz